GUERRERO (Don Francisco). Breve tratado del viage quehizo a la ciutad Santa de Jerusalem. Madrid, Don Josef de Urrutia, 1790, 8 ff. -144 pp., in-12, vélin, traces de lacets, mouillures sur les plats.

Lot 4
Estimation :
150 - 200 EUR