[DIDEROT - NERSES] 3 vol.

Lot 38
Estimation :
100 - 150 EUR
[DIDEROT - NERSES] 3 vol.
[DIDEROT - NERSES] 3 vol. " Decii Junii Juvenalis et A. Persii Flacci styrae", Londini, Typis J. Brindley, 1743 ( usures) - "Preces Mersetis Clajensis Armeniorum Patriarchae vigniti quatuor linguis", Editae, Ventiis, In insula Lazari, 1837, 1 vol in 12 ( usures) - Denis DIDEROT, "Oeuvres", tome onzième, Jacques le fataliste, Paris, Desray , 1798, reliure veau dos doré (usures)
Mes ordres d'achat